TR
TR EN
Ara
KAPAT
VİZYON&MİSYON
Greenext, kalite ve sertifikasyon sürecinden başarıyla geçerek farklı sektörler için standardize edilmiş doğal bitkisel hammaddelerini yurt içi ve yurt dışı piyasasındaki müşterilerine sunar. Greenext, ekosistemde bulunan tüm paydaşların başarısı için çalışır ve uçtan uca sürdürülebilir başarı zinciri sağlar. Bu başarı zincirine SUCCESS CHAIN adını verir. Success Chain temelinde sürdürülebilir başarı vardır. Paydaşlar arasında uzun süreli sağlam ilişkiler kurulur. Tekil paydaşların başarısına değil, zincirin kolektif başarısına odaklanır. Uçtan uca adaptasyon ve bilgi transferi sağlar.
VİZYON
Greenext, karbon ayak izini mümkün olduğunca düşük tutarken, yüksek performanslı doğal aktif bileşenler sağlamayı taahhüt eder. Paydaşlarıyla kurduğu uzun süreli sağlam ilişkileri sürdürmeyi hedefler. Kurduğu başarı zincirini yıllar içinde optimize ederek mükemmelleştirmek ister. İnovasyonlarıyla ulusal ve uluslararası müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde karşılık verir.
2030 yılında organik ve doğal bitkisel ekstrakt kategorisinde, üzerinde güneş batmayan SUCCESS CHAIN ekosistemini yaratmak… İşte bizim vizyonumuz bu.
MİSYON
Üzerinde yaşanacak tek bir Dünya var. Doğanın bize cömertçe sunduklarına minnettarız ve onu korumak en büyük görevimiz. Etik açıdan bilinçli bir şirket olarak, potansiyel çevresel etkimizi minimumda tutmaya kararlıyız. Biyoteknolojiye yatırım yapmak ve sürdürülebilir kaynaklar yaratmak, doğaya saygı gösterme taahhüdümüzün merkezinde yer alır. Değerlerine bağlı kalarak, bitkilerin gücünü SUCCESS CHAIN paydaşlarının sürdürülebilir başarısının kaynağı haline getirmek… İşte bizim misyonumuz bu.
Numune İstek Formu
Merhaba,
Greenext laboratuvarlarından bitki ekstraktı numunesi talep etmek için formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.