TR
TR EN
Ara
KAPAT
GREENEXT AİLESİNE KATIL
SÖZLEŞMELİ ÇİFTÇİ

Greenext ailesine katılarak Sürdürülebilir Başarı Zinciri'nin ilk halkası olmak için davetlisiniz. Greenext ekibi, sözleşmeli çiftçilerle koordineli olarak çalışarak, tohumdan başlayan standardize ürünleştirme sürecini başlatır. Çiftçilerin tüm problemleri tek tek dinlenerek çözüm planı hazırlanır. Doğaya ve hayvanlara saygılı bir tarım yöntemiyle bitkisel ekstraktların alınacağı bitkiler yetiştirilir. Türkiye, 3 bin 649 tanesi endemik olan, toplamda 12 binin üzerinde bitki türüne sahiptir. Greenext bünyesinde bitkisel ekstraktlardan faydası kanıtlanmış olan İstanbul Kekiği, İzmir Kekiği, Lavanta, Limonotu, Mercanköşk, Kara Mürver, Ölmez Çiçek, Adaçayı, Aronya, Biberiye ve Ekinezya bitkilerinin tarımları yapılmaktadır. Bitkilerin kullanım alanları nasıl yaygınsa bitkisel ekstraktların kullanım alanları da aynı şekilde çok çeşitli olabilmektedir. Cilt bakımından pastil, çay ve sirkeden köpek şampuanına, uçucu yağlardan oda spreylerine ve diş macununa kadar birçok alanda tarımı yapılan bitkilerin ekstraktları kullanılmaktadır.

http://www.greenext.com.tr/Uploads/Page/woman_1.jpg
Bitki Tarım Rehberi
Türkiye, 3 bin 649 tanesi endemik olan, toplamda 12 binin üzerinde bitki türüne sahiptir. Greenext bünyesinde bitkisel ekstraktlardan faydası kanıtlanmış olan İstanbul Kekiği, İzmir Kekiği, Lavanta, Limonotu, Mercanköşk, Mürver, Ölmez Çiçek, Adaçayı, Aronya, Biberiye ve Ekinezya bitkilerinin tarımları yapılmaktadır.
DAHA FAZLA
Testimonial
Sözleşmeli Çiftci Ol
Bize Katıl
Numune İstek Formu
Merhaba,
Greenext laboratuvarlarından bitki ekstraktı numunesi talep etmek için formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.