TR
TR EN
Ara
KAPAT
Kompleks Ürünler
Succes Chain paydaşlarından olan Müşterilerimiz için Greenext çalışanlarının Arge çalışmaları sonucu, Organik ve Konvansiyonel Ekstrakt Kompleksleri geliştirildi.
Sektörel Kullanım Alanı
Kompleks Ürünler
Ekstrakt Formu
Etken Madde
ORGANİK BRIGHTENING KOMPLEKS
Meyan Kökü (Glycyrrhiza glabra), Böğürtlen (Rubus fruticosus...
Meyan Kökü (Glycyrrhiza glabra), Böğürtlen (Rubus fruticosus leaf) Yaprağı, Kuşburnu (Rosa canina fruit) Meyvesi, Mersin (Myrtus communis leaf) Yaprağı kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrelenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir.
ORGANİK MOISTURISING KOMPLEKS
Sarı Kantaron (Hypericum perforatum), Rezene (Foeniculum vul...
Sarı Kantaron (Hypericum perforatum), Rezene (Foeniculum vulgare) Tohumu, Mayıs Papatyası (Chamomilla recutita), Lavanta (Lavandula angustifolia) ve Defne (Laurus nobilis) Yaprağı kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımım içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrlenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir.
ORGANİK SOOTHING KOMPLEKS
Mayıs Papatyası (Chamomilla recutita), Lavanta (Lavanta angu...
Mayıs Papatyası (Chamomilla recutita), Lavanta (Lavanta angustifolia), Sarı Kantaron (Hypericum perforatum), Tıbbi Adaçayı (Salvia officinalis) ve Rezene (Laurus nobilis) Tohumu kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımım içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir
GREEN5 KOMPLEKS
Siyah Çay (Camellia sinensis leaf), Sinameki (Cassia angusti...
Siyah Çay (Camellia sinensis leaf), Sinameki (Cassia angustifolia leaf), Karabiber (Piper nigrum seed), Adaçayı (Salvia officinalis), Isırgan (Urtica dioica leaf) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G17 KOMPLEKS
Kivi (Actinidia deliciosa fruit), Yeşil Çay (Camellia sinens...
Kivi (Actinidia deliciosa fruit), Yeşil Çay (Camellia sinensis leaf), Üzüm Çekirdeği (Vitis vinifera seed) bitkileri kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G25 KOMPLEKS
Portakal Kabuğu (Citrus sinensis peel), Soğan (Allium cepa b...
Portakal Kabuğu (Citrus sinensis peel), Soğan (Allium cepa bulb), Ceviz Kabuğu (Juglans regia peel), Limon Kabuğu (Citrus limon peel) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G35 KOMPLEKS
Aynı sefa (Calendula officinalis flower), Papatya (Chamomill...
Aynı sefa (Calendula officinalis flower), Papatya (Chamomilla recutita), Biberiye (Rosmarinus officinalis leaf), Ölmez Çiçek (Helichrysum italicum), At Kuyruğu (Equisetum arvense leaf) bitkileri kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G36 KOMPLEKS
Böğürtlen Yaprağı (Rubus fruticosus leaf), Defne Yaprağı (La...
Böğürtlen Yaprağı (Rubus fruticosus leaf), Defne Yaprağı (Laurus nobilis leaf), Söğüt Ağacı Kabuğu (Salix alba bark) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G64 KOMPLEKS
Nane (Mentha piperita leaf), Mor Patates (Dioscorea alata), ...
Nane (Mentha piperita leaf), Mor Patates (Dioscorea alata), Kuşburnu Meyvesi (Rosa canina fruit) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
GREENEXT G70 KOMPLEKS
Buğday rüşeymi (Triticum vulgare), Avokado (Persea americana...
Buğday rüşeymi (Triticum vulgare), Avokado (Persea americana), Badem (Prunus amygdalus), Üzüm Çekirdeği (Vitis vinifera seed) bitkileri kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
COLLAGEN KOMPLEKS
Yaban Mersini (Vaccinium myrtillus), Böğürtlen Yaprağı (Rubu...
Yaban Mersini (Vaccinium myrtillus), Böğürtlen Yaprağı (Rubus fruticosus leaf), Dağ Çileği Meyvesi (Arbutus unedo fruit), Portakal Kabuğu ( Citrus sinensis peel) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
HERBA PET KOMPLEKS
Aloe Vera (Aloe barbadensis leaf) Huş Ağacı (Betula alba lea...
Aloe Vera (Aloe barbadensis leaf) Huş Ağacı (Betula alba leaf) Yaprakları, Adaçayı (Salvia officinalis), Biberiye (Rosmarinus officinalis leaf) Yaprakları, Mayıs Papatyası (Chamomilla recutita), Meyan Kökü (Glycyrrhiza glabra root), Yeşil Çay (Camellia sinensis leaf), kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
MCU KOMPLEKS
Ebegümeci (Malva sylvestris leaf), Mayıs Papatyası (Chamomil...
Ebegümeci (Malva sylvestris leaf), Mayıs Papatyası (Chamomilla recutita), Isırgan (Urtica dioica), kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt, gliserin, ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir
NATURAL BURN KOMPLEKS
Huş Ağacı (Betula alba leaf) Yaprağı, Biberiye (Rosmarinus o...
Huş Ağacı (Betula alba leaf) Yaprağı, Biberiye (Rosmarinus officinalis flower) Yaprağı, Acı Biber (Capsicum annuum), At Kestanesi (Aesculus hippocastanum) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstrakt; gliserin, uçucu yağlar ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve ekstrakt bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir.
ORGANİK ANTI-AGING KOMPLEKS
Ölmez Çiçeği (Helichrysum italicum) , İzmir Kekiği Bitkisi (...
Ölmez Çiçeği (Helichrysum italicum) , İzmir Kekiği Bitkisi (Origanum onites) , Ardıç Meyvesi (Juniperus E communis), Zeytin Yaprakları (Olea europaea) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrelenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir.
ORGANİK ANTI-BLEMISH KOMPLEKS
Meyan Kökü (Glycyrrhiza glabra), Kuşburnu (Rosa canina) Meyv...
Meyan Kökü (Glycyrrhiza glabra), Kuşburnu (Rosa canina) Meyvesi, Sarı Kantaron (Hypericum perforatum), Mersin (Myrtus communis) Yaprağı kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrelenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir.
ORGANİK HAIR CARE KOMPLEKS
Zeytin (Olea europea) Yaprağı, Biberiye (Rosmarinus officina...
Zeytin (Olea europea) Yaprağı, Biberiye (Rosmarinus officinalis) Yaprağı, Civan Perçemi (Achillea millefolium), Lavanta (Lavanta angustifolia), Adaçayı (Salvia officinalis), Kekik (Thymus vulgaris), Sarımsak (Allium sativum) kurutulur, öğütülür, solvent ile ekstrakte edilir ve buharlaştırılarak konsantre edilir. Konsantre edilen ekstraktlar, gliserin ve koruyuculardan oluşan bir karışımın içerisinde hazırlanır ve bir süre karıştırıldıktan sonra temiz bir şekilde filtrelenir. Filtrelenen ekstraktlar belirli oranlar dikkate alınarak kompleks meydana getirilir.
Numune İstek Formu
Merhaba,
Greenext laboratuvarlarından bitki ekstraktı numunesi talep etmek için formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.